Domácí zprávy

P.C.Roberts: Jak dlouho ještě budou Spojené státy existovat?

pc.roberts:-jak-dlouho-jeste-budou-spojene-staty-existovat?
3views

Národ předpokládá homogenní pupulaci, kterou USA nemají, a mnohem pevnější jednotu, než je ta, kterou v USA dnes vidíme. Od dob koloniální éry, kdy byly brány přistěhovalectví otevřeny dokořán, byla anglická populace ředěna Iry, Italy, Poláky, židy a pestrou paletou příslušníků dalších evropských národů. Rozumnou imigrační politikou dokázaly USA asimilovat různorodé evropské etniky do anglické vlády práva, anglických občanských svobod a anglického jazyka. Toto úspěšné úsílí asimilace však bylo před desetiletími opuštěno a nahrazeno „multikulturalizmem“ a „ rozmanitostí“. Takže dnes jsou USA Babylonskou věží.

USA jsou dokonce rozmanité až tak, že už nedokáží žít pod jednotnou vládou práva. Demokraté vyhlásili svůj úmysl zrušit Druhý dodatek Ústavy a chystají se tak učinit nikoli legislativní úpravou, ale prezidentským výnosem, což Ústava nedovoluje.

Avšak žádat prezidenta o něco, co mu Ústava nedovoluje, je oním krokem, kterým tyranie ohlašuje svůj příchod. Poslanci Demokratů postrádají totiž demokratické a kulturní zakořenění až natolik, že žádají Bidena, aby po neexistujících pravomocech sáhl do vzduchu a použil je proti americké Ústavě. Což už samo o sobě dokazuje pravdivost mého názoru, že americký národ je minulostí.

Vědom si toho, že protiamerický a nelegitimní Bidenův režim má v úmyslu zbavit Američany jejich práva na ochranu jejich životů a majetků před kriminálníky a jejich svobodu před washingtonskou tyranií, vydal senát státu Arkansas návrh zákona, který upl

Pokračuj


Leave a Response